تین سایت، تن آپ

تین سایت یا تن آپ، خانۀ همۀ نوجوانان، والدین و مربیانی ست که کمر همت بستند تا آینده ایران را آباد کنند. ما گروهی از متخصصین حوزه های آموزش و روانشناسی و کسب و کار در تیم تن آپ گرد هم آمدیم تا دست در دست هم و در دست همۀ آنانی که می توانند نقشی در آبادی آینده این مملکت داشته باشند. هدف تن آپ، آموزش مهارت به نوجوانان و مواردی که در مدرسه و دانشگاه آموزش داده نمی شود، است.
تن آپ، محلی است برای حمایت از آینده نسل فردای ایران.

 

اهداف تن آپ

مهارت آموزی نوجوانان و تربیت شهروندی هماهنگ تعامل با جهان

نام  تن آپ

تن برگرفته از teen است. برمبنای هدف کلی انتظار داریم با مهارت آموزی مواردی که ۱۰ (ten) سال آینده (up) نوجوانان سرزمین ما نیاز دارند، بیاموزیم.

تیم  تن آپ

تیم تن آپ با سال‌ها تجربه در امر آموزش دوره‌های کسب‌وکار، تالیف کتاب‌های متعدد در این زمینه و بررسی اصول شهروند جهانی، ضعف دانشجویان، نیروی‌انسانی و مدیران کشور را بررسی کرد است. و با توجه به این ضعف ها و با همکاری تیمی متشکل از برترین اساتید کسب‌وکار و روانشناسان و کارشناسان مدیریت آموزشی اقدام به تولید محتوا، گردآوری برترین مطالب آموزشی در سطح جهان و برگزاری دوره‌های متناسب با نوجوانان کرده است.

 

تمرکز Tenup

TenUP تمرکزش بر مهارت آموزی نوجوانان است و بنا داریم با کمک کارشناسان حوزه آموزش و روانشاسی مطالب و دوره های آموزشی اجرایی کنیم که نسل آینده را برای زندگی در جهان آینده آماده سازد.

 

چه نشست هایی در تین سایت برگزار می شوند؟

همچنین در Tenup نشست های نوجوانان را خواهیم داشت. در واقع می توانیم این نوید را بدهیم که در آیندۀ نه چندان دور، تن آپ به مرکزی مهم در مهارت آموزی نوجوانان ایران تبدیل خواهد شد. از دیگر برنامه های تن آپ در تهران در آینده، دورهمی های کتاب در حوزه های نوجوانان خواهد بود. همچنین محلی برای عرضه کتاب نیز راه اندازی شده است که سعی خواهیم نمود از این طریق بهترین کتاب های حوزه نوجوانان دنیا را در تد ایران به علاقمندان کتاب ارائه دهیم.

 

گسترش تیم TenUP

امیدواریم جوانه هایی از تین سایت جوانه بزنند که روزی بتوانند نقشی ماندگار در آیندۀ کشور داشته باشند. ما در TenUP دست دوستی به سمت همۀ بلنداندیشانی دراز می کنیم که می توانند گامی در جهت ارتقای سطح زندگی کشور بردارند…TenUP را به خاطر داشته باشید و خوشحال خواهیم شد در آینده همۀ شما را در TenUp ببینیم و شاهد شکوفایی ایران عزیزمان باشیم.

وب سایت تین سایت (TedTehran)

www.teensite.ir

 

تین سایت در شبکه های اجتماعی

@teensite.ir

@teensite

@tehranted

کلمات کلیدی: