[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تن آپ، تناپ کسب و کار Ted Tehran

تن آپ یا تد کسب و کار ایرانی (Ted Tehran)، خانۀ همۀ مردمانی ست که کمر همت بستند تا ایران را آباد کنند. ما گروهی از جوانان پرانرژی و جسور در تیم تد ایران گرد هم آمدیم تا دست در دست هم و در دست همۀ آنانی که می توانند نقشی در آبادی اقتصاد این مملکت داشته باشند، بکوشیم تا ناب ترین اندیشه های ایرانی را در زمینۀ کسب و کار، به مردمان ایران و همۀ دنیا معرفی نماییم.
Ted تهران، جایی است برای حمایت از کسب و کار ایران و اندیشه های ایرانی که قابلیت گسترش دارند.

 

تمرکز Ted تهران در چه حوزه ای است؟

ما در Ted Tehran تمرکزمان را بر حوزۀ کسب و کار گذاشتیم و بنا داریم از ایرانیان کارآفرین و خلاقی که توانستند کسب و کاری را بنیان گذاری کنند که نقش مؤثری در پیشبرد چرخ اقتصاد کشور و حتی دنیا داشته اند دعوت نماییم تا طی یک سخنرانی در تن آپ ضمن گسترش ایده های تجاری شان کمک کنند دیگران راه و رسم کسب و کار را بیاموزند و از الگوهای مناسب بهره ببرند. ناگفته نماند ما در کنار این مهم، در Ted Tehran مشورت خانه بزرگ کسب و کار را راه اندازی نمودیم که با هم اندیشی و همراهی کارآفرینان و اقتصاددانان به نام این مرز بوم و بسترسازی مناسب در تد ایران سعی خواهیم کرد Ted ایران را به مرکزی برای شوراهای کسب و کاری تبدیل نماییم.

 

چه نشست هایی در Ted تهران برگزار می شوند؟

همچنین در Ted تهران نشست های کسب و کاری و استارتاپی خواهیم داشت و در واقع می توانیم این نوید را بدهیم که در آیندۀ نه چندان دور، تد ایران به مرکزی مهم در اقتصاد ایران بدل شود. از دیگر برنامه های تد در تهران در آینده، دورهمی های کتاب در حوزه های کسب و کار خواهد بود و همچنین نمایشگاه بزرگ کتاب تدایران نیز در این مجموعه راه اندازی شده است که سعی خواهیم نمود از این طریق بهترین کتاب های کسب و کار دنیا را در تد ایران به علاقمندان کتاب ارائه دهیم.

 

گسترش تیم Ted Tehran

امیدواریم جوانه هایی از تن آپ جوانه بزنند که روزی بتوانند نقشی ماندگار در آیندۀ کشور داشته باشند. ما در Ted Tehran دست دوستی به سمت همۀ بلنداندیشانی دراز می کنیم که می توانند گامی در جهت ارتقای اقتصاد کشور بردارند…Ted Tehran را به خاطر داشته باشید و خوشحال خواهیم شد در آینده همۀ شما را در Ted Iran ببینیم و شاهد شکوفایی اقتصاد ایران عزیزمان باشیم.

 

وب سایت تن آپ (TedTehran)

www.TedTehran.com

 

 

تن آپ در شبکه های اجتماعی

@ted.tehran

@teensite

@tehranted

 

کلمات کلیدی:

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]